کونگ فومهر

نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد

شهرکرد- نخستین خانه کونگ‌فو در شهر هارونی چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد.

 نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی شد

به گزارش خبر گزاری مهر، نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری در شهر هارونی از توابع شهرستان شهرکرد با حضور مسئولان استان، شهرستان شهرکرد و بخش برگزار شد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت: افتتاح این مکان آغاز حرکت جدیدی در مسیر مشارکت شوراها و مردم در امر ورزش است.

شورای عالی ورزش استان چهارمحال و بختیاری پس از 14 سال احیا شد

علی تشنیزی با اشاره به برگزاری شورای عالی ورزش استان، بیان کرد: این شورا پس از ۱۴ سال احیا شد که نوید بخش اتفاقات خوب در ورزش استان خواهد بود.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد نیز به بیان موارد قانونی باشگاه داری پرداخت و اخذ مجوزات قانونی را از مقدمات و اولویت های حوزه ورزش دانست و افزود: هارونی به عنوان اولین شهر استان به اقدام به احداث خانه کونگ‌فو کرده است و باید بعنوان الگو به سایر مناطق معرفی شود.

اردشیر جان نثار  ادامه داد: راه اندازی خانه های ورزش زمینه ساز ارتقای ورزش در بخش های مختلف می شود.

نخستین خانه کونگ‌فو چهارمحال و بختیاری با اعتباری ۲۰۰ میلیون ریال احداث شد

رئیس هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت های شهر هارونی در حوزه هنرهای رزمی، بیان کرد: امید است در آینده‌ای نزدیک این شهر به یکی از قطب های رزمی استان تبدیل شود.

شهرانی در پایان بیان کرد: افتتاح این مکان ورزشی در چارچوب گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب نقطه امیدی است که در آینده شاهد تکرار چنین اقداماتی خواهیم بود.

وی بیان کرد:  این پروژه با اعتباری حدود ۲۰۰ میلیون ریال در مکانی به متراژ ۱۲۰ متر مربع با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان و مشارکت شورای شهر هارونی و مردم به بهره‌برداری رسید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا