مهرووشو

هدف ما حضوری موفق در انتخابی تیم ملی بود/ کیفیت لیگ ووشو بالاست

سرمربی تیم رنگ فیروزه ای شیراز گفت: لیگ برتر با شرایط متفاوتی نسبت به سالهای گذشته و با حضور همه مدعیان ووشو با کیفیتی بالا در حال برگزاری است.

هدف ما حضوری موفق در انتخابی تیم ملی بود/ کیفیت لیگ ووشو بالاست

مصطفی حیدری با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: سطح فنی مسابقات لیگ بسیار بالاست و جای تشکر دارد که مسئولان فدراسیون در شرایط شیوع کرونا اهتمام ویژه ای برای برگزاری چنین رقابتهایی داشتند. حضور ۱۰ تیم از شهرهای مختلف واقعاً کار بزرگی بود.

وی افزود: مدتها بود که به دلیل همین مشکل کرونا قهرمانان تمرینات هدفمندی نداشتند و این مسابقات باعث حفظ توان فنی آنها خواهد شد تا برای مسابقات مهم سال آینده از جمله رقابتهای قهرمانی جهان آماده شوند.

سرمربی تیم رنگ فیروزه‌ای ادامه داد: ما در واقع تیم دقیقه‌ای ۹۰ بودیم که موفق نشدیم نفرات مورد نظر را برای حضور در لیگ برتر جذب کنیم. هدف ما رسیدن به آمادگی لازم برای حضوری موفق در مسابقات قهرمانی کشور وانتخابی تیم ملی بود، که خدا را شکر نتیجه‌ای مد نظر حاصل شد.

حیدری در پایان گفت: من در کنار ورزشهای رزمی از جمله کیک بوکسینگ، آتش نشان هم هستم و در ووشو چندین سال قهرمان کشور بوده و سالهاست مربی هستم. در این رقابتها نیز با ترکیبی از جوانان و با تجربه‌های بومی استان فارس در مسابقات لیگ برابر تیم‌های قدرتمند ظاهر شدیم.
 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا