کاراته

هروی: مرحله اخر انتخابی ها ۷ و ۸ خرداد ماه برگزار می شود سرمربی تیم ملی کاراته مردان از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی در دو مرحله خبر داد. 1401/01/07

هروی: مرحله اخر انتخابی ها ۷ و ۸ خرداد ماه برگزار می شود

سید شهرام هروی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کاراته اظهار داشت: نخستین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان ۱۵ فروردین ماه برگزار می شود. به همین منظور از ۱۴ فروردین اردو آغاز می شود تا نفرات سوم مشترک و نفر دوم مسابقات قهرمانی کشور به صورت دوره ای با یکدیگر رقابت کنند و در نهایت یک کاراته کا در اردو باقی بماند.

وی افزود: در مرحله دوم مسابقات انتخابی که ۷ و ۸ خرداد ماه برگزار می شود نفرات تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان و اسیا ۲۰۲۱، نفر اول مسابقات قهرمانی کشور و نفر منتخب مرحله اول انتخابی (در مجموع ۴ کاراته کا) به صورت دوره ای و رفت برگشت با یکدیگر مبارزه می کنند تا در نهایت در هر وزن دو ورزشکار در اردو باقی بماند.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: رقابت های تمام اوزان تمام برنامه اعلام شده برگزار می شود و تنها وزن ۷۵- است که مسابقات انتخابی دومش ۲۴ خرداد برگزار می شود. 

هروی در بخش پایانی صحبت هایش خاطرنشان کرد: پس از برگزاری دومین مرحله مسابقات انتخابی، در هر وزن ۲ ورزشکار در اردو باقی می ماند ،انتخاب نفرات جهت مسابقات قهرمانی اسیا، بازیهای کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی هانگژو براساس نظم ، انضباط و عملکرد ورزشکاران در ابعاد فنی و اخلاقی و انتخابی های برگزار شده در اردو مشخص می شود. البته ممکن است عملکرد ورزشکاری به گونه ای باشد که با تصمیم کادرفنی به هر سه رویداد مهم پیش رو اعزام شود.

کلمات کلیدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا