مسابقات ufc

واکنش نگانو به UFC Fight Night 209، Gane: “واقعا سخت است تحت تاثیر قرار گرفتن”

فرانسیس نگانو: سیریل گان در UFC Fight Night 209 عالی به نظر می‌رسید، اما واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتن سخت است.

فرانسیس ناننو به سرعت اعتراف کرد سیریل گان عالی به نظر می رسید UFC Fight Night 209، اما قهرمان سنگین وزن UFC گفت که تحت تاثیر قرار گرفتن بیش از حد از کسی که قبلا شکست داده است دشوار است.

در اولین رویداد UFC در کشور خود، گان فرانسوی (11-1 MMA، 8-1) UFC) تای تویواسا را ​​(15-4 MMA، 8-4) شکست داد UFC) از طریق دور سوم ناک اوت در آتش سوزی وحشی. نگانو (17-3 MMA، 12-2 UFC)، که همچنین زمان زیادی را در فرانسه گذرانده است، در کنار قفس برای مبارزه پر هرج و مرج مدعی رویداد اصلی حضور داشت.

نگانو در ادامه گفت: «اما آن مبارزه بسیار برقی بود نمایش ESPN+ پس از مبارزه. «در مبارزه اقدامات خوبی انجام شد. در یک نقطه، می بینید که مبارزه نیمه نیمه بود و سپس به سمت سیریل برگشت، که من فکر کردم. از نظر مسافت، او در کنترل آن خوب است و توانست آن را در مبارزه امشب اعمال کند. شما می توانید بدن (شات) را ببینید، این چیزی است که او را به پیروزی رساند. این دقیقاً مانند مبارزه استراتژیک و فنی بود.»

آخرین رقیب قهرمانی برای بند سنگین وزن UFC نگانو، شریک تمرینی سابق او گان بود. دو مرد بزرگ در UFC 270 مبارزه کرد در ژانویه. نگانو به اتفاق آرا برنده شد، به همین دلیل است که ستایش او از گان فقط تا این حد ادامه دارد.

نگانو گفت: “من می دانم که او یک مبارز بزرگ است.” پاسخ دادن به این سوال برای مردی که شکستم سخت است – اگر تحت تاثیر او قرار گرفته باشم. او به دلیلی اینجاست. من به دلایلی با او جنگیدم زیرا او احتمالاً مدعی شماره 1 بود. بله، او خوب است، اما من قهرمان هستم. بله، بنابراین تحت تأثیر قرار گرفتن واقعاً سخت است.»

در حالی که گان خود را به عنوان مدعی شماره 1 UFC در وزن سنگین اعلام کرد، نگانو به تعدادی گزینه مختلف برای مبارزه بعدی خود نگاه می کند. با توجه به اینکه استیپ میوسیچ و جان جونز ظاهراً به بازگشت نزدیک می‌شوند، نگانو گزینه‌هایی دارد – اگرچه هنوز چیزی مشخص نیست زیرا او به بهبودی خود ادامه می‌دهد. جراحی زانوy

نگانو گفت: “در حال حاضر هیچ زمزمه ای ندارم.” من هیچ جدول زمانی یا جدول زمانی دقیقی برای بازگشت ندارم. من یه هفته دیگه میرم دکتر با دکتر پیگیری میکنم ببینم چطوره ولی خیلی خوب پیش میره اما باید کمی به آن زمان بدهید. اینطور نیست که عالی باشد. پنج ماه گذشت. (نیاز دارم) به نوعی زمان بیشتری داشته باشم.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا