مسابقات ufc

ویتاکر عهد می بندد که تا زمان شلیک عنوان، همه را نابود کند

رابرت ویتاکر قصد دارد همه را تا زمانی که عنوان UFC را به دست آورد، نابود کند: “من شیطانی برای پیشرفت هستم”

پاریس – رابرت ویتاکر بار دیگر با اجرای مسترکلاس مقابل ماروین وتوری ثابت کرد که از عنوان قهرمانی در وزن میانی مغلوب نخواهد شد. UFC Fight Night 209 رویداد اصلی مشترک

ویتاکر (24-6 MMA، 15-4 UFC)، قهرمان سابق UFC، یکی دیگر از مدعیان برتر را در روز شنبه زمانی که وتوری (18-6-1 MMA، 8-4-1 UFC) را پشت سر گذاشت، به میدان رفت. یک تصمیم به اتفاق آرا در آکور آرنا فرانسه. این یک نمایش درخشان از “درو” بود از دست دادن مسابقه برگشتش به دارنده عنوان فعلی، Israel Adesanya در UFC 271 در ماه فوریه.

بازگرداندن عنوان UFC به دور کمر ویتاکر تنها هدف او در این مرحله از دوران حرفه‌ای‌اش است و او گفت که اجازه نخواهد داد کسی در راه او بایستد.

ویتاکر پس از مبارزه در UFC Fight Night 209 به MMA Junkie و سایر خبرنگاران گفت: “من یک شیطان برای پیشرفت هستم.” “من می خواهم به جلو بروم. من هنوز آن طلا را شکار می کنم. بنابراین من همیشه در کمین می مانم، فقط کسانی را که جلوی من می گذارند نابود می کنم تا زمانی که فرصتی پیدا کنم که آن طلا را بخورم.

“من خطرناک ترین مرد در بخش هستم. اسراییل قهرمان است او مرا دو بار کتک زد. برای آن کلاه بر سر اوست. او یک مبارز بزرگ است، او واقعاً همینطور است. و به نظر من از نظر سبکی او یک مبارز بزرگ است. من هنوز فکر می کنم خطرناک ترین مرد این بخش هستم زیرا برنده می شوم. من خیلی پیروز می شوم و مردم را از دعوا متنفر می کنم و دعوا را از بین می برم. کارم همینه. وارد آنجا می شوم و سر کار می روم.»

آدسانیا در حال حاضر قرار است برای دفاع از عنوان بعدی خود در UFC 281 در 12 نوامبر در نیویورک با الکس پریرا مبارزه کند. ویتاکر گفت که تا زمانی که بتواند با آنها پیروز شود بی تفاوت است، اما اعتراف می کند که دو شکست او از آدسانیا چیزی است که او می خواهد پس بگیرد – و او فکر می کند که در رویارویی سوم همه چیز متفاوت خواهد بود.

ویتاکر گفت: “او من را ناک اوت کرد، سپس تصمیم دوم بسیار نزدیک بود.” من از این بابت صدمه ای ندارم، اما در روز دیگری می توانست برنده من باشد. از نظر ذهنی این عظیم است. خیلی سخت است که توضیح دهم که چه حسی دارد از ناک اوت شدن و گم کردن کمربندت به این شکل. به درد میخوره بعد از آن کمی فرآیند یادگیری وجود دارد. فرآیند جمع آوری قطعات بیشتر آنها را فتح کردم.»

نکته‌ای که ویتاکر گفت که باید به آن توجه کرد این است که او برای فرصت عالی منتظر نخواهد ماند. او فقط می‌خواهد در مسابقات معنادار شرکت کند و گفت که اگر UFC در اوایل سال 2023 به آنجا سفر کند، دوست دارد در کشورش استرالیا شرکت کند.

ویتاکر گفت: “شنیده ام شایعاتی در مورد کارت استرالیا وجود دارد.” “من دوست دارم در حیاط خانه ام دعوا کنم. فکر می کنم این حرکت بعدی برای من باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت، به مرکز رویداد MMA Junkie مراجعه کنید UFC Fight Night 209.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا