مسابقات ufc

ویدئوی وزن کشی تشریفاتی Bellator 278: شدت در هاوایی

ویدئوی وزن کشی تشریفاتی Bellator 278: لحظاتی شدید در هونولولو

هونولولو – ملزومات قبل از مبارزه در اولین رویداد از دو رویداد Bellator این هفته در کتاب ها موجود است و تنها کاری که باید انجام دهید مبارزه است.

جنگنده های Bellator 278 برای اولین و تنها به صورت رسمی حداقل در وزن کشی مراسم روز پنجشنبه رو در رو شدند. جولیانا ولاسکوئز (12-0 MMA، 7-0 BMMA) و لیز کارموچه (16-7 MMA، 3-0 BMMA) که برای قهرمانی وزن مگس زنان ولاسکوز مبارزه می کنند، در آن ترکیب حضور داشتند.

این دو در یک رویارویی شاید به‌طور شگفت‌آوری تنش‌آمیز با یکدیگر روبرو شدند که باعث شد رقیب به قهرمان پوزخند بزند، او از دادن چیزی جز اخم کردن خودداری کرد.

شدیدترین رویارویی بین کریستین ادواردز (5-1 MMA، 5-1 BMMA) و گرانت نیل (6-1 MMA، 5-1 BMMA) بود که در یک مسابقه سبک وزن روی کارت اصلی به مصاف هم رفتند. برت واتسون، مدیر صحنه، می‌توانست دیده شود که به نیل می‌گوید قبل از رسیدن به بازی خونسردی خود را حفظ کند، سپس شنیده شد که به آن دو می‌گوید که آن را برای زمانی که دستمزد دریافت می‌کنند ذخیره کنند.

یکی دیگر از لحظات بدون عقب نشینی به شکل یکی از دو مسابقه وایلد کارت در گرندپریکس در وزن باطل رخ داد. جورنل لوگو (8-0 MMA، 5-0 BMMA) و دنی ساباتلو (11-1 MMA، 1-0 BMMA) در روز رسانه ای چهارشنبه خجالتی نبودند و در مورد اینکه چقدر یکدیگر را دوست ندارند صحبت کردند و این در رویارویی آنها نشان داد.

کارت جمعه در مرکز Neal S. Blaisdell در هونولولو منحصراً برای اعضای نظامی و اولین پاسخ دهندگان است. این اولین رویداد پشت سر هم Bellator در پایتخت هاوایی است. کارت اصلی در Showtime پس از مقدمات MMA Junkie پخش می شود.

در ویدیوی بالا، تمام فیس آف های Bellator 278 را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا