مسابقات ufc

ویدئو: زاکربرگ فیس بوک مهارت های مشت زدن و MMA را نشان می دهد

موسس فیس بوک دست به دست می دهد: مارک زاکربرگ را تماشا کنید که مهارت های MMA را نشان می دهد

شاید متعصب MMA اولین چیزی نباشد که وقتی به مارک زاکربرگ فکر می کند به ذهن یک فرد عادی می رسد، اما به نظر می رسد یک طبقه بندی واقعی برای یکی از بنیانگذاران فیس بوک باشد.

در ویدئویی که شنبه در سایت او منتشر شد صفحه اینستاگرامزاکربرگ مهارت های ضربه زدن و مبارزه خود را با شرحی نشان داد که برای مبارز حرفه ای MMA آرزوی موفقیت کرد. خای وو (6-3)، که قرار است بعداً در روز در A1 Combat 5 اوریا فابر شرکت کند. زاکربرگ وو را یکی از شرکای آموزشی خود نامید.

با یک نگاه به اینستاگرام زاکبرگ، 476 حساب کاربری که او در پلتفرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند، نشان می دهد، ده ها نفر از مبارزان MMA و تبلیغاتی هستند. این فقط نام های بزرگی نیستند که او دنبال می کند. طیف گسترده‌ای از چهره‌ها از دنی ساباتلو در وزن سبک وزن Bellator، یازمین ژورگی، قهرمان UFC در حال رشد، تا قهرمان جهان Muay Thi، Nong-O Gaiyaanghadao.

زاکربرگ 38 ساله در طول همه گیری کووید-19 به هنرهای رزمی مختلط علاقه مند شد، او در قسمت اخیر برنامه “تجربه جو روگان” فوراً عاشق شد.

زاکربرگ گفت: «من اساساً یکسری توصیه‌ها را جمع‌آوری کردم، آنها را توسط تعدادی از افرادی که می‌شناسم اجرا کردم. من با این مرد دیو کاماریلو، (از) گوریلا جیو جیتسو تمرین کردم. او فوق العاده است، پسر فوق العاده خوبی. احساس می کنم دارم خیلی چیزها را یاد می گیرم.

چیز دیوانه کننده این است که من نمی دانم. واقعا بهترین ورزشه سوال این نیست که “چگونه وارد آن شدم؟” این است، “چطور من تا به حال در مورد آن نمی دانستم؟” از همان جلسه اولی که انجام دادم، مثلاً پنج دقیقه بعد، به این فکر می‌کردم که “این همه زندگی من کجا بوده است؟” خیلی خوب. مادرم مرا مجبور کرد سه ورزش دانشگاهی انجام دهم و وقتی تصمیم گرفتم به جای کشتی در دبیرستان، شمشیربازی رقابتی انجام دهم، زندگی ام به سمت اشتباهی رفت.

زاکربرگ نه تنها در حال تمرین و تماشای هنرهای رزمی است، بلکه سعی دارد این خبر را به دیگران نیز منتقل کند. او گفت که تعدادی از دوستان خود را برای تمرین با میزان موفقیت بی عیب و نقص استخدام کرده است.

زاکربرگ گفت: «فقط چیزی در آن بسیار ابتدایی است. “من نمی دانم. از آن زمان، من فقط یک سری از دوستانم را با آن آشنا کردم. این واقعاً سرگرم کننده بود، زیرا اکنون مثل این است که با هم تمرین می کنیم و با هم کشتی می گیریم. شدت خاصی در آن وجود دارد که من آن را دوست دارم. شاید این موضوع فرهنگی وجود داشته باشد که بسیاری از مردم به آن توجه نکرده اند. من 100 درصد نرخ بازدید از دوستان را با آن معرفی کرده ام و آنها را به افرادی تبدیل کرده ام که اکنون تمرین می کنند. تک تک افرادی که من آن را به آنها نشان داده ام، اینطور هستند که «این شگفت انگیز است. بدیهی است که من باید تمرین کنم و تمرین کنم.»

زاکربرگ علاوه بر فیلم آموزشی اخیر خود و ابراز عشق به ورزش رزمی در پادکست روگان، در اواخر ژوئن برای صرف شام، رئیس UFC، دانا وایت را ملاقات کرد. مشخص نیست که این ملاقات رسمی بوده یا غیررسمی، اما وایت در چندین مصاحبه نشان داد که از هواداران زاکربرگ آگاه بوده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا