مسابقات ufc

ویدیوی Bellator 279: شرکت‌کنندگان کارت‌های انباشته روبه‌رو می‌شوند

ویدئوی وزن کشی تشریفاتی Bellator 279: مبارزات عنوان، مسابقات جایزه بزرگ و موارد دیگر

هونولولو – ملزومات قبل از مبارزه در کتاب های دومین رویداد از دو رویداد Bellator این هفته وجود دارد و تنها کاری که باید انجام دهید مبارزه است.

در Bellator 279 مبارزان برای اولین و تنها بار، حداقل به طور رسمی، در وزن کشی تشریفاتی روز جمعه رو در رو شدند. در این ترکیب تیترها گنجانده شده بودند کریس سایبورگ (25-2 MMA، 4-0 BMMA) و آرلین بلنکو (15-8 MMA، 8-4 BMMA)، که برای عنوان قهرمانی وزن پر زنان Cyborg مبارزه می کنند.

چند کلمه سریع رد و بدل شد، اگرچه ظاهراً چیزی شخصی نبود. سایبورگ نقاشی روی صورت پرچم برزیل را که هنرمندانه کار شده بود، به تصویر کشید.

شدیدترین رویارویی بین رویدادهای اصلی بود خوان آرچولتا (25-3 MMA، 7-2 BMMA) و راوفئون استاتس (17-1 MMA، 5-0 BMMA)، که در یک مبارزه موقت برای عنوان قهرمانی وزن سبک وزن که به عنوان یک چهارم نهایی جایزه بزرگ دو برابر می شود، رقابت می کنند. دیگر شرکت کنندگان در مرحله یک چهارم نهایی که شنبه به رقابت می پردازند، مخلوط لکه دار (15-1 MMA، 4-1 BMMA) و کیوجی هوریگوچی (29-4 MMA، 1-1 BMMA) با خم شدن و دست دادن هر دو حالت سبک تری داشتند.

قهرمان اسبق مگس وزن زنان و اهل هاوایی ایلیما-لی مک فارلین (11-1 MMA، 10-1 BMMA) نشانه احترام به حریف بود جاستین کیش (7-5 MMA، 0-1 BMMA) هنگامی که او یک لی را به او هدیه داد.

کارت شنبه در مرکز Neal S. Blaisdell در هونولولو دومین رویداد پشت سر هم Bellator در پایتخت هاوایی است. کارت اصلی در Showtime پس از مقدمات MMA Junkie پخش می شود. در ویدیوی بالا، تمام تقابل‌های Bellator 279 را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا