کاراته

پیام رییس فدراسیون کاراته به مناسبت سال نو سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته كشور در پیامى، با شادباشى اميدافزا و بهترين آرزوها فرارسيدن سال جديد را به جامعه كاراته تبریک گفت. 1400/12/29

پیام رییس فدراسیون کاراته به مناسبت سال نو

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، در متن پیام طباطبایی آمده است:

“فرارسيدن سال نو و بهار اميدآفرين را که به قدوم اعیاد شعبان نیز مفتخر شده است، به خانواده بزرگ و پرافتخار کاراته تبریک مى گويم.

سالی که گذشت برای کاراته ایران به يادماندنى و افتخار آفرين بود. در بازیهای المپیک 2020 توکیو، برای نخستين بار در تاریخ، خانواده كاراته مدال طلا گرفت و زحمات هزاران نفر در طول ساليان با ايستادن قهرمانمان بر بلندترين سكوى المپيك جلوه گرى كرد.

 در مسابقات قهرمانی آسیا نیز کاروان “عزم و ایمان” که متشکل از تیم های نوجوانان، جوانان،امید و بزرگسالان بود، با کسب 39 مدال عنوان قهرمانی را بدست آورد. و چه كسى است كه نداند، تمام این موفقیت ها مديون تلاش ورزشکاران، مربیان و خادمانى است که در سرتاسر ایران برای کاراته زحمت می کشند.

سالى كه گذشت طعم فقدان مرد بزرگى را نيز به ما چشاند تا ارزش بازماندگان را بيشتر بدانيم. درگذشت استاد عزیزمان جناب آقای محمدرضا نصرتیان هنوز كاممان را تلخ داشته است و اندوهمان تازه است. با اينهمه مسلك و مرام نصرتيان هاى بزرگ ساز كردن اميد و تلاش براى ايستادن بر سكوى افتخارات بزرگ تر است.

در سال پیش رو، به لطف خدا و يارى امام زمان (عج) برگزيدگان کاراته در رقابت های مهمی چون بازیهای آسیایی هانگژو،‌ بازیهای کشورهای اسلامی، مسابقات قهرمانی آسیا و بازیهای جهانی حضور مى يابند و اين حضورشان به مدد ايمان و تلاشى كه دارند و همراهى و هميارى جامعه كاراته كشور نتایجی افتخارآفرين نصيب ايران عزيزمان خواهد كرد.

تبريك و شادباش نوروز باستانى را بهانه مى كنم تا از پايمردى و تلاش خالصانه خانواده بزرگ و افتخارآفرين کاراته كشورمان تقدیر و تشکر کنم و از خدا مى خواهم که سال 1401 را براى همه ما سالی نکو، پربرکت و پرافتخار قرار دهد.

کلمات کلیدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا