MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

پیج وان‌زانت با آستین وندرفورد یک نوار سکس ساخت

پیج وان‌زانت با آستین وندرفورد یک نوار سکس ساخت

پیج ونزانت در یک جلسه پرسش و پاسخ اخیر با طرفدارانش، برخی اطلاعات صمیمی را فاش کرد و اعلام کرد که با همسرش آستین وندرفورد یک نوار جنسی ساخته است.

پیج ونزانت یکی از شناخته شده ترین ستاره های MMA در جهان است. بخشی از آن به این دلیل است که او چقدر از خودش در معرض جهان قرار گرفته است: جنبه خلاقانه او به عنوان یک سرآشپز مهمان در شبکه غذا. خرد شده، جنبه هنری او به عنوان یک مجری در شبکه ABC رقص با ستاره هاو حتی جنبه علمی و شخصی او در نوشتن شرح حال او Rise: Surviving the Fight of My Life.

VanZant همچنین به دلیل انتشار عکس های خطرناک خود در رسانه های اجتماعی شناخته شده است. او علاوه بر مجموعه خودش، در آن هم ژست گرفته است شماره لباس شنا Sports Illustrated در سال 2019.

با این حال، اخیراً مشخص شده است که برخی از مواد دارای رتبه X از VanZant وجود دارد که حداقل فعلاً فقط برای چشم دو نفر است. وقتی از او پرسیده شد که آیا خودش و همسرش آستین وندرفورد هرگز یک نوار جنسی می‌سازند، اولی UFC ستاره یک بمب پرتاب کرد.

“آیا من؟ قطعا در حال حاضر داریم. آیا هرگز آن را به اشتراک بگذارم، بفروشم، تبلیغش کنم؟ هوم، این یک داستان متفاوت است،” VanZant گفت.

از آنجایی که طرفداران VanZant مشتاقانه مشتاقانه انگشتان خود را روی هم گذاشته اند، “12 Gauge” خود را برای یک حرکت دیگر در مسابقات آماده می کند. BKFC زمانی در بهار اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود. او در حال حاضر پس از واگذاری مبارزات به بریتانیا هارت و ریچل استویچ، دانشمند UFC، در حال صعود 0-2 است.

در مورد شوهر آستین وندرفورد، او در حال حاضر قرار است گگرد موسسی را به چالش بکشد Bellator مسابقات قهرمانی میان وزن در 25 فوریه.

واکنش شما به اطلاع از وجود نوار جنسی پیج وان‌زانت در جهان چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا