اخبار رزمی خارجیبوکس حرفه ای

پیج وان‌زانت BKFC را در 9 جولای در لندن بازمی‌گرداند

پیج وان‌زانت BKFC را در 9 جولای در لندن بازمی‌گرداند

پیج ونزانت برایش تاریخ تعیین کرده است BKFC برگشت.

وان‌زانت پس از شکست‌های پیاپی، در تاریخ 9 جولای در رویداد اصلی که توسط رئیس شرکت دیو فلدمن در روز پنجشنبه اعلام شد، به BKFC بازخواهد گشت. این مراسم در کاخ الکساندرا در لندن برگزار می شود. حریف او هنوز مشخص نشده است.

VanZant اخیراً به دست همکار سابق افتاد UFC راشل استوویچ وزنه بردار در دومین باخت او در این ترفیع بود. این به عنوان یک مسابقه مجدد برای پیروزی وان‌زانت مقابل استویچ در اوایل سال 2019 عمل می‌کند.

اما VanZant پس از تجربه باخت ها در گوشه ای پنهان نشد. در واقع، او در عرصه ورزش های رزمی مشغول است. اوایل این ماه، او قرارداد جدیدی با All Elite Wrestling امضا کرد به عنوان آخرین سرمایه گذاری او.

پیج ونزانت
پیج وان‌زانت، اعتبار عکس: AEW

فلدمن اخیراً در مورد بازگشت قریب الوقوع VanZant به بوکس برهنه صحبت کرده است. (h/t اساساً ورزشی)

نکته ای که در مورد پیج وان زانت وجود دارد این است که او نتوانست در هیچ یک از مبارزات خود پیروز شود. او برای دعوا آمد و هر دو بار با الاغش مبارزه کرد. او واقعاً خوب عمل کرد، هرگز قدمی به عقب برنداشت و می دانید که این یک ورزش متفاوت است. مثل اینکه من مدام این را می گویم و او در حال یادگیری آن است، بنابراین برای او می خواهد دوباره با بند انگشت برهنه مبارزه کند. پس از دو باخت، باید کلاه خود را از سر او بردارید. فلدمن گفت تو واقعاً این کار را می‌کنی، و من مشتاقانه منتظر بازگشت او هستم معتاد MMA.

امیدواریم برای VanZant، او بتواند به دیگر مبارزان سابق UFC مایک پری و چاد مندز ملحق شود، که هر دو برنده BKFC شدند. اوایل امسال.

به نظر شما پیج ونزانت در سومین مبارزه خود با BKFC چگونه عمل خواهد کرد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا