MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

چاد مندز می‌گوید اولین بازی BKFC به جیب UFC 270 ناننو پرداخت نخواهد کرد.

چاد مندز می‌گوید اولین بازی BKFC به جیب UFC 270 ناننو پرداخت نخواهد کرد.

سابق UFC چاد مندز، رقیب قهرمانی پر وزن، برای اولین بازی خود در بوکس بدون بند انگشت پول زیادی دریافت می کند.

مندز قرار است پس از یک وقفه طولانی به ورزش های رزمی بازگردد. او با جاشوا آلوارز مبارزه خواهد کرد BKFCرویداد آتی Knucklemania II در 19 فوریه.

مندز از زمان فینال UFC مقابل او نجنگیده است الکساندر ولکانوفسکی در سال 2018. پس از سقوط به کانر مک گرگور برای قهرمانی موقت وزن پر در UFC 189، او دو تا از سه بعدی خود را در برابر ولکانوفسکی و فرانکی ادگار شکست داد.

مندز وقتی از بازگشت خود به مبارزه خبر داد، طرفدارانش را هیجان زده کرد در طول یک حضور اخیر در تجربه جو روگان پادکست. در طول مصاحبه با MMA Junkie، او اعتراف کرد که BKFC برای بازگشتش به او دستمزد بزرگی می دهد و او قرار است بیش از قهرمان سنگین وزن UFC کسب کند. فرانسیس نگانو انجام داد در UFC 270.

مندز گفت: «من به این شکل می گویم: من تازه دیدم که قهرمان سنگین وزن UFC جهان به تازگی چه دستمزدی دریافت کرده است و بیشتر از این خواهد بود. این خیلی دیوانه کننده است. من مطمئناً احساس خوشبختی می کنم.»

مندز، یکی از بزرگ‌ترین ورزشکاران ورزشگاه معروف تیم آلفا مردانه تحت رهبری اوریا فابر، دویدن بسیار خاطره‌انگیزی در بخش پر وزن UFC داشت. او در طول مدت حضورش در هشت ضلعی موفق به کسب پیروزی هایی مانند ریکاردو لاماس، مایلز ژوری و کلی گویدا شد.

در حالی که مندز هرگز عنوان قهرمانی وزن پر وزن UFC را به دست نیاورد، در یک نبرد حماسی با خوزه آلدو در UFC 179 جنگید که در آن برخی معتقد بودند این تصمیم از او سلب شده است. او در چند مبارزه بعد در آخرین شوت خود در یک عنوان توسط مک گرگور ناک اوت شد.

روند پیروزی های مک گرگور با شکست مندس ادامه دارد

نگانو صراحتاً در مورد اینکه در چند سال گذشته چگونه با او برخورد کرده است، صحبت کرده است. نگانو خواهان انعطاف با UFC برای پیگیری مبارزات بالقوه بوکس با افرادی مانند قهرمان سنگین وزن تایسون فیوری و دیگران است، همراه با دستمزد بهتر.

اگر ادعاهای مندز در مورد دستمزد آینده‌اش درست باشد، مطمئناً موضع نگانو در مورد درمان با جنگنده‌ها در UFC را داغ می‌کند.

نظر شما در مورد ادعای چاد مندز چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا