مسابقات ufc

چرا استاتز با کسب عنوان موقت Bellator کاملاً خوب است

Raufeon Stots خوشحال است که عنوان موقت Bellator را به دست آورد، بدون اینکه از دوستش Sergio Pettis بی چون و چرا باشد.

راوفئون استاتس قهرمان موقت دسته بند وزن Bellator بیش از حد خوب است.

اگرچه این کمربند بلامنازع نیست، اما مبارز 33 ساله با توجه به پیامدها و معضلاتی که تاج بلامنازع برای دوران مبارزاتی او به ارمغان می آورد، کاملاً از جایگاه خود راضی است.

استات (18-1 MMA، 6-0 BMMA) با ناک اوت کردن خوان آرچولتا، عنوان موقت 135 پوندی را به دست آورد در رویداد اصلی شنبه Bellator 279 رویداد در هاوایی در ابتدا قرار بود استاتس برای کمربند واقعی بجنگد، اما سرخیو پتیس قهرمان که دوست و هم تیمی خوب استوتس است، به دلیل مصدومیت مجبور شد از مسابقه قهرمانی و جایزه بزرگ کنار بکشد.

“سوپا” خوشحال است که مجبور نیست با دوستش مبارزه کند – حداقل در حال حاضر.

استاتز در کنفرانس مطبوعاتی پس از مبارزه Bellator 279 به MMA Junkie گفت: “برای اینکه با شما صادق باشم، هدف این است که این میلیون دلار را برنده شوید – این هدف شماره 1 من در حال حاضر است.” من دو مبارزه دیگر برای بردن این میلیون دلار انجام دادم و صادقانه بگویم که در حال حاضر این مرحله موقت با من کاملاً خوب به نظر می رسد. من می خواهم کمربند سرگ (سرجیو پتیس) را تا زمانی که سرگ برگردد و بعد از آن چیزی را بفهمیم.

اما در حال حاضر خوشحالم. اگر قرار بود از سرگ کمربند بگیرم، مثل اینکه سرگ پسر من است. مثل این است که من دوست دخترش را ببرم یا چیز دیگری، که برایم حس خوبی ندارد. این حس خوبی به من دارد خوان آرچولتا، من واقعاً به سر طاس او اهمیت نمی دهم. واقعا برام مهم نیست این برای من، من در ابر نهم هستم.»

با این برد، استاتس همچنین به نیمه نهایی مسابقات صعود می کند و در آنجا با برنده مسابقه Bellator 282 بین لئاندرو هیگو و دنی ساباتلو که برای 24 ژوئن برنامه ریزی شده است، روبرو خواهد شد.

استاتس امیدوار است ساباتلو به نیمه نهایی برسد، زیرا این مبارزه ای است که او مشکلی برای انجام آن ندارد.

منظورم این است که اگر بتوانم با ساباتلو فریکینگ مبارزه کنم، خوشحال خواهم شد زیرا او فرد دیگری است که من دوستش ندارم، بنابراین دوست دارم با او مبارزه کنم. پس بله، او باید از هیگو عبور کند، بنابراین خواهیم دید که با آن چه اتفاقی می افتد. اما به او تبریک می گویم، او یک کشتی گیر شگفت انگیز به نظر می رسد و اراده خود را به کسی تحمیل کرده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا