بوکس حرفه ای

چیل سونن: مایکل بیسپینگ اولین «شریک» جیک پل خواهد بود

چیل سونن: مایکل بیسپینگ اولین «شریک» جیک پل خواهد بود

Chael Sonnen همه برای رقابت مداوم بین سابق است UFC مایکل بیسپینگ، قهرمان میان‌وزن و جیک پل بوکسور تبدیل شده یوتیوب به دایره مربع می‌رسند.

از آخرین باری که پل وارد رینگ شد، چهار ماه می گذرد. در پنجمین بازی حرفه ای او، «کودک مشکل ساز» دومین پیروزی را بر تایرون وودلی به ثبت رساند. این بار از طریق ناک اوت.

در حالی که صحبت از بازگشت تا کنون در سال جاری تقریباً غایب بوده است، عمدتاً به دلیل ارتقاء قهرمان بوکس آماندا سرانو توسط پل، گفتمان پیرامون حرفه او بار دیگر به جریان اصلی رسیده است. به لطف لیست بازدیدهای اخیر او منتشر شده است.

در میان نام‌های حاضر، بزرگان بوکس فلوید می‌ودر و اسکار دی لا هویا، و همچنین اندرسون سیلوا، اسطوره UFC بودند. اما ذکر یکی دیگر از قهرمانان سابق MMA بود که از آن زمان بیشترین توجه را به خود جلب کرد.

در پاسخ به گنجاندن او در فهرست پل، بیسپینگ اعتراف کرد که در حالی که “خوشبختانه بازنشسته شده است”، هیجان رقابت را از دست می دهد و پل را به عنوان یک تهدید نمی بیند.، نظراتی که ظاهراً در را برای برخورد احتمالی با این جوان 25 ساله باز کرده است، که از آن زمان «The Count» را تشویق کرده است تا مجوز دعوا را دریافت کند.

در ظاهر، درگیری با Bisping نشان دهنده مبارزه چهارم در برابر یک رزمی کار کهنه کار است. در حالی که آسکرن و بیسپینگ هر دو بازنشسته هستند، وودلی قبل از مبارزات خود با پل پس از چهار باخت متوالی در هشت ضلعی از UFC آزاد شده بود.

با این حال، در ویدیویی که در کانال یوتیوب او آپلود شده استChael Sonnen، رقیب سابق عنوان دو بخش، توضیح داد که چرا Bisping چیزی متفاوت برای ستاره آنلاین است.

او هرگز کسی را نداشته است که با او برابری کند. جیک چیزی جز مخالفان نداشته است. او هنوز شریکی نداشته است.» سونن پیشنهاد کرد. «فکر نمی‌کنم جیک بفهمد که زندگی چقدر می‌تواند مفید باشد، و چقدر این دنیای ارتقاء (می‌تواند با یک شریک زندگی باشد) آسان‌تر… او فقط مخالفانی داشته است، او هرگز شریکی نداشته است. با مایکل بیسپینگ در رختخواب می روید، یک شریک دارید، و شریکی دارید که در هر فرصتی که به دست می آورد از شما پیشی می گیرد.

“با مایکل بیسپینگ کشوری می آید… چند نفر هستند که می توانید با آنها سر و کله بزنید. چند نفر هستند که می توانید انتخاب کنید. سونن ادعا کرد که مایکل بیسپینگ در آن سطل نیست. او در این دسته قرار می گیرد که «با آن مرد دعوا نکن، مگر اینکه بخواهی وارد آن شوی…» من می دانم که او رقت می زند، می دانم که او خوش فرم است. او در رده “قهرمان سابق جهان، مبارز سابق” قرار نمی گیرد.

سونن نه تنها انتظار دارد که بیسپینگ توانایی برابری با پل را از نظر ارتقاء ارائه دهد، بلکه از نظر فیزیکی نیز از مرد انگلیسی حمایت کرد.

Sonnen در مورد شکل فیزیکی Bisping صحبت می کند

با وجود بازنشستگی از باخت او در سال 2017 مقابل کلوین گاستلوم، بیسپینگ وضعیت خوبی را حفظ کرده است و به طور معمول تصاویری از تمرینات خانگی خود را در پروفایل اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد.

سونن با در نظر گرفتن این موضوع، و پس از مشاهده تمرینات “The Count” در جاده، باور نمی کند که قهرمان سابق مشکلی برای بازگشت به شرایط اوج برای حمله به رینگ بوکس داشته باشد.

سونن گفت: «من هرگز باور نمی‌کردم بیسپینگ بازنشسته شده باشد… من او را باور نمی‌کنم… همه ما مبارزان سابق شبیه هم به نظر می‌رسیم: چاق، بد شکل، افسرده، تنها، بی حوصله… خب، نه بیسپینگ. “من با Bisping کار می کنم، من در جاده ها با Bisping سفر می کنم. ساعت 8 صبح زنگ بیداری زودهنگام خواهیم داشت. تا ساعت 6 بیدار شدی، کت و شلوارت را می پوشی و تا ساعت 8 صبح داخل ماشین بیرون می آیی… Bisping قبلاً 5 مایل دویده است. همیشه. او شب می رود داخل و قبل از اینکه به اتاقش برود و بخوابد در سونا می نشیند. من می روم، “آره، این کاری نیست که کسی انجام دهد.”

بیسپینگ هنوز در باشگاه است. من می دانم که او می دود، می دانم که او به سونا می رود، می دانم که او یک تمرین در روز انجام می دهد، و چند تمرین دیگر، “سونن ادامه داد. “وقتی به خانه می‌رسد، می‌رود و با (جیسون) پاریلو کار می‌کند… شش ماه پیش، مایکل بیسپینگ و لوک راک‌هولد (مشتری)… هرگز باور نمی‌کردم که کارش تمام شده باشد.”

به نظر شما مسابقه بوکس بین مایکل بیسپینگ و جیک پل چگونه برگزار می شود؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا