مهرووشو

کادر سرپرستی و مربیان پاس ناجا به کمیته انضباطی فراخوانده شدند

دبیر فدراسیون ووشو گفت: کادر سرپرستی و مربیان تیم پاس ناجا به دلیل حاشیه‎سازی فراوان و عدم رعایت مقررات مسابقات، هفته آینده به جلسه کمیته انضباطی دعوت شدند.

کادر سرپرستی و مربیان پاس ناجا به کمیته انضباطی فراخوانده شدند

علی صدیقی دبیر فدراسیون ووشو درباره اتفاقات روز گذشته در فینال لیگ برتر ووشو، به خبرنگار مهر گفت: پس از شرایطی که دیروز به وجود آمد، کادر سرپرستی و مربیان باشگاه پاس ناجا به دلیل تخلفات و اتفاقات رخ داده، از سوی فدراسیون به کمیته انضباطی فراخوانده شدند.

وی با بیان اینکه بنا به گزارش‌های واصله از کمیته برگزاری مسابقات و همچنین کمیته داوری این نفرات به کمیته انضباطی فراخوانده شده‌اند، افزود: بر همین اساس جلسه کمیته انضباطی روز سه‌شنبه هفته آینده در محل فدراسیون با حضور نمایندگان وزارت ورزش و اعضای کمیته برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم پاس ناجا روز گذشته نسبت به داوری در بخش تالوی فینال اعتراض کرد که این اعتراض از طریق هیأت ژوری بازبینی شد و البته مورد پذیرش قرار نگرفت.

علی‌رغم این موضوع، اعضای تیم پاس ناجا در بخش ساندای فینال که قرار بود به صورت زنده و مستقیم از شبکه سوم سیما نیز پخش شود، حضور نیافتند. این عدم حضور خسارت‌های زیادی در بعد مادی و معنوی به فدراسیون ووشو وارد  آورده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا