ووشو

کامبت گیمز۲۰۲۳ – ریاض؛ محمدمهدی رضایی هم به دیدار نهایی رسید

کامبت گیمز۲۰۲۳ – ریاض؛ محمدمهدی رضایی هم به دیدار نهایی رسید

کامبت گیمز۲۰۲۳ - ریاض؛ محمدمهدی رضایی هم به دیدار نهایی رسید

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، سومین دوره بازی‌های رزمی جهان «کامبت گیمز» از ۲۸ مهرماه لغایت ۲ آبان ماه در ریاض عربستان برگزار می‌شود که تیم ملی ووشو کشورمان با ۷ ورزشکار (شامل ۳ سانداکار و ۴ ورزشکار تالو) صبح روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه جهت حضور در این پیکارها عازم ریاض شد.

در ادامه پیکارهای روز نخست این بازی‌ها و در بخش ساندا مردان، محمد مهدی رضایی نماینده وزن ۷۰- کیلوگرم کشورمان به مصاف “الکساندر ال راسی” از لبنان رفت.

نماینده کشورمان در این دیدار موفق شد، حریف خود را در دو راند متوالی شکست دهد و راهی دیدار نهایی این وزن شود. وی در بازی پایانی این وزن باید فردا (یکشنبه ۳۰ مهرماه) به مصاف “ژیائویانگ لی” از چین برود.

پیش از این دیدار نیز شهربانومنصوریان تنها نماینده ساندا زنان ایران در این پیکارها مقابل “مناکا توکچوم” از هند به برتری دست یافت و راهی دیدار نهایی شد. صبح امروز نیز سامان احمدی در فرم چانگ‌چوان این پیکارها با نمره ۹.۵۸۳ به عنوان دومی دست یافت و صاحب گردن آویز نقره بازی‌های رزمی جهان شد.

فدراسیون ووشو کشورمان با توجه به اعلام نهایی فدراسیون بین‌المللی ووشو با ۷ ورزشکار از ۷ فرصت ممکن در این پیکارها شرکت می‌کند. تیم ووشو ایران در بخش ساندا مردان و زنان با ۳ نماینده به نام‌های شهربانو منصوریان، محمدمهدی رضایی و محمدرضا ریگی در این پیکارها شرکت خواهد کرد. در بخش تالو نیز حانیه رجبی، زهرا کیانی، شاهین بنی طالبی و سامان احمدی نمایندگان ایران در این بخش هستند.

انتهای پیام/


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا