ووشو

کامبت گیمز ۲۰۲۳ – ریاض؛ دومین نقره کاروان ایران توسط زهرا کیانی در ووشو به دست آمد

کامبت گیمز ۲۰۲۳ – ریاض؛ دومین نقره کاروان ایران توسط زهرا کیانی در ووشو به دست آمد

کامبت گیمز ۲۰۲۳ - ریاض؛ دومین نقره کاروان ایران توسط زهرا کیانی در ووشو به دست آمد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، سومین دوره بازی‌های رزمی جهان «کامبت گیمز» از ۲۸ مهرماه لغایت ۲ آبان ماه در ریاض عربستان برگزار می‌شود که تیم ملی ووشو کشورمان با ۷ ورزشکار (شامل ۳ سانداکار و ۴ ورزشکار تالو) صبح روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه جهت حضور در این پیکارها عازم ریاض شد.

بر همین اساس در روز دوم این پیکارها (یکشنبه ۳۰ مهرماه)، زهرا کیانی در بسته “جین‌شو-چیانگ‌شو” در مجموع اجرای دو فرم موفق به کسب نمره ۱۹.۳۹۶ شد و مدال نقره این بسته را دست یافت.

ورزشکاری از ماکائو با نمره ۱۹.۴۷۹ به عنوان نخست دست یافت و نماینده مالزی با امتیاز ۱۹.۳۹۲ سوم شد.

مدال زهرا کیانی، دومین مدال نقره کاروان کشورمان سومین دوره بازی‌های رزمی جهان «کامبت گیمز» است. پیش از این و در روز گذشته (شنبه ۲۹ مهرماه)، سامان احمدی دیگر تالوکار ایران در فرم چانگ‌چوان به مدال نقره دست یافته بود.

فدراسیون ووشو کشورمان با توجه به اعلام نهایی فدراسیون بین‌المللی ووشو با ۷ ورزشکار از ۷ فرصت ممکن در این پیکارها شرکت می‌کند. تیم ووشو ایران در بخش ساندا مردان و زنان با ۳ نماینده به نام‌های شهربانو منصوریان، محمدمهدی رضایی و محمدرضا ریگی در این پیکارها شرکت کرده است. در بخش تالو نیز حانیه رجبی، زهرا کیانی، شاهین بنی طالبی و سامان احمدی نمایندگان ایران در این بخش هستند.

انتهای پیام/


Source link

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا