MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات ufc

کورمیر: فکر نمی کنم دوباره نیک دیاز را در فیلم The Octagon ببینیم

کورمیر: فکر نمی کنم دوباره نیک دیاز را در فیلم The Octagon ببینیم

دنیل کورمیر در مورد بازگشت احتمالی نیک دیاز به میادین در اواخر سال جاری مشکوک است.

دیاز پس از شش سال تعلیق در سپتامبر گذشته، زمانی که با رابی لاولر روبرو شد، به هشت ضلعی بازگشت. در واقع کورمیر پیشنهادی که قهرمان سابق Strikeforce با سابق روبرو می شود UFC قهرمان سبک وزن در یک مسابقه برگشت 17 سال قبل از برنامه ریزی مبارزه.

با این حال، این مبارزه طبق برنامه برای دیاز پیش نرفت، و این بازیکن 38 ساله پس از یک مبارزه سخت از دست رفت. دیاز از ورود به راند سوم به وضوح خسته شده بود، با سؤالاتی که قبلاً در مورد شرطی شدن مبارز خواسته بود که مبارزه در طول هفته مبارزه به یک کلاس وزنی ارتقا یابد.

به قول مربیش، اکنون برنامه هایی برای دیاز در نظر گرفته شده است که اواخر امسال به هشت ضلعی بازگردد و به دنبال انتقام از دست دادن خود باشد و نشان دهد که هنوز جنگ زیادی در سگ پیر باقی مانده است.

کورمیر در مورد بازگشت احتمالی دیاز به او صحبت کرد برنامه DC & RC.

آخرین تصویر من از نیک دیاز، فکر نمی‌کنم واقعاً او را دوباره در هشت ضلعی ببینیم. در تصاویر، او تکه تکه به نظر می رسید. در داخل هشت ضلعی، او مانند یک مرد متفاوت به نظر می رسید. به نظر نمی رسید که بخواهد آنجا باشد. (h/t BJPenn.com)

دانا وایت به نظر می رسید تا حدودی تحت تأثیر عملکرد نیک دیاز قرار گرفته است، پس از اینکه ستاره UFC چندین ضربه مهم را در دور اول و دوم انجام داد، قبل از اینکه خسته شود و داور را دعوت کند تا بازی برگشت را پایان دهد.

بنابراین، در حالی که مرد برتر تبلیغات از چیزی که دیده راضی است، شاید علی رغم پیش بینی کورمیر، آخرین دیاز را در هشت ضلعی ندیده باشیم.

آیا دوست دارید دوباره مبارزه نیک دیاز را ببینید یا باید آن را ترک کند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا