ایرناکونگ فو

کونگ‌فوی خراسان شمالی از ظرفیت بالایی برخوردار است/ در تلاشیم کونگ‌فو را بین‌المللی کنیم رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران گفت: تمام تلاش ما این است علی‌رغم شرایط سخت مجامع بین‌المللی برای عضویت در آن‌ها، این شرایط را تسهیل کنیم و در آینده نزدیک شاهد ثبت این ورزش بین‌المللی در نهادهای بین‌المللی باشیم. ۱۲:۵۳ – ۱۴۰۰-۷-۱۲

کونگ‌فوی خراسان شمالی از ظرفیت بالایی برخوردار است/ در تلاشیم کونگ‌فو را بین‌المللی کنیم


رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران گفت: تمام تلاش ما این است علی‌رغم شرایط سخت مجامع بین‌المللی برای عضویت در آن‌ها، این شرایط را تسهیل کنیم و در آینده نزدیک شاهد ثبت این ورزش بین‌المللی در نهادهای بین‌المللی باشیم.

کونگ‌فوی خراسان شمالی از ظرفیت بالایی برخوردار است/ در تلاشیم کونگ‌فو را بین‌المللی کنیم

رضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: با تمام سختی‌هایی که وجود دارد اما تمام هدف ما و هیئت‌رئیسه این است که بتونیم یک‌رشته ورزشی بنام ایران ثبت کنیم.

وی با اشاره به تائید شدن این ورزش در ۶۰ کشور جهان ادامه داد: تمام تلاش ما این است علی‌رغم شرایط سخت مجامع بین‌المللی برای عضویت در آن‌ها، این شرایط را تسهیل کنیم و با توجه به این‌که حدود 70 درصد از شرایط مدنظر شورای المپیک آسیا و گایس طی شده و همچنین با حمایت رئیس‌جمهور محترم و وزارت ورزش بتوانیم در آینده نزدیک شاهد ثبت این ورزش در بین‌المللی باشیم.

رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به زمان برگزاری مسابقات افزود: زمان برگزاری منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا در کشورمان و قوانین کرونایی سایر کشورها است و پس از ثبات در این موضوع مسابقات برگزار می‌شوند.

وی در ادامه از برنامه‌های این فدراسیون گفت و اظهار داشت: کشف استعداد در سراسر کشور و آموزش آن‌ها و همچنین آموزش و ارتقاء سطح مربیان که به دلیل کرونا مدتی است تعطیل شد  از برنامه‌های اولویت‌دار این فدراسیون  است.

حیدری با اشاره به ورزش کونگ‌فو در خراسان‌شمالی تصریح کرد: کونگ‌فو خراسان‌شمالی از پتانسیل بالایی مخصوصاً در بخش بانوان در شیروان، آشخانه و بجنورد برخورداست.

گفتنی است امین پاک‌نهاد به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی خراسان‌شمالی انتخاب شد.

انتهای پیام/ن/ی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا