مسابقات ufc

گان پس از UFC Fight Night 209، گفتگوهای مجدد از Ngannou، با طلا فروخته شد

سیریل گان پس از UFC Fight Night 209 به عنوان قهرمان موقت باز شد، توضیح می دهد که چرا مسابقه مجدد فرانسیس نگانو متفاوت خواهد بود.

پاریس – هر کسی، هر کجا.

این مدت طولانی است که پاسخ از سیریل گان وقتی در مورد مسابقات آینده پرسیده شد. با این حال، پس از او UFC Fight Night 209 TKO پیروزی مقابل تای تویواسا، همه چیز کمی متفاوت است. یه شرطی هست گان (11-1 MMA، 8-1 UFC) روی طلا تنظیم شده است.

گان در کنفرانس خبری پس از مبارزه به خبرنگاران از جمله MMA Junkie گفت: “من نمی دانم دقیقا چه اتفاقی قرار است بیفتد.” “من فکر می کنم هیچ کس نمی داند چه اتفاقی قرار است بیفتد. آنها در این لحظه گردش مالی زیادی در این بخش داشتند. نمی دانم قرار است عنوان موقتی وجود داشته باشد یا خیر. نمی‌دانم چه زمانی قرار است برگردد اگر در بخش بماند، فرانسیس. نمی دانم کی می خواهد بجنگد (یا می تواند) بجنگد. من دقیقا نمی دانم، اما مهم نیست چه کسی. من می گویم هر بار، هر کسی-هرجا. اما حالا من به دنبال کمربند هستم، بله.»

همین الان، فرانسیس ناننو در حال حاضر عنوان سنگین وزن UFC را در اختیار دارد. او در حال حاضر رزرو نشده است زیرا او همچنان به بازتوانی زانو خود ادامه می دهد جراحی در اوایل سال. قهرمانان سابق استیپ میوسیچ و جان جونز نیز در آستانه بازگشت هستند. رقیب چند ساله کرتیس بلیدز نیز بیکار می نشیند.

حریف برای گان مهم نیست، فقط در فرصت قهرمانی برمی گردد. گفتگوی عمومی شامل عناوین موقت بالقوه است. گان است قهرمان موقت سابق و مخالف انجام مجدد آن نیست.

گان گفت: “نه، (من مشکلی ندارم) زیرا می دانم که UFC باید این وضعیت را مدیریت کند. “کار آسانی نیست. او جراحات بزرگ و جراحی های بزرگی دارد، بنابراین می توانم درک کنم. اگر نمی خواهم مدت زیادی صبر کنم، بله، با عنوان موقت مشکلی ندارم. این من را در اولین خط برای کمربند اینجا قرار می دهد.”

گان آخرین دفاع از عنوان نگانو است. شرکای آموزشی سابق، آنها در UFC 270 مبارزه کردند در ژانویه زمانی که نگانو (17-3 MMA، 12-2 UFC) با تصمیم اتفاق آرا گان را شکست داد. علیرغم تازگی نتیجه، گان فکر نمی کند که نشان دهنده یک نتیجه تکراری باشد.

گان گفت: «فکر می‌کنم فرانسیس خیلی خوب عمل کرد، زیرا تجربه و بلوغ بیشتری داشت. او واقعاً (کار) عالی انجام داد. به همین دلیل است که فکر نمی‌کنم او در این روز خیلی بهتر از من بود، اما او واقعاً بهتر عمل کرد. اگر فردا انتقامم را بگیرم، باید کار بهتری انجام دهم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت، به مرکز رویداد MMA Junkie مراجعه کنید UFC Fight Night 209.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا