MMAخبر فارسی

گمانه‌زنی درباره دلایل شکست باورنکردنی علی‌اکبری

امیر علی‌اکبری چرا باخت؟ طرفداران او هنوز شکست به حریف گمنام‌ کره‌ای را باور ندارند و دلایل مختلفی برای این باخت می‌آورند.

گمانه‌زنی درباره دلایل شکست باورنکردنی علی‌اکبری/ دلیل تاخیر در اعلام باخت هرکول ایرانی چیست؟

 – علی‌اکبری که در رشته MMA فعال است، در نخستین رقابت خود در سازمان وان چمیونشیپ، به کانگ جی‌ون کره‌ای باخت و هوادارانش را شوکه کرد. او که پیش از این در سازمان‌های رایزین و ای‌سی‌ای مشغول بود، فقط تجربه یک شکست را داشت.

عصر جمعه علی‌اکبری چند ساعت بعد از انتشار ویدئوی مبارزه‌اش، در اینستاگرامش نوشت: «واقعا هیچ توضیحی برای این فایت ندارم و از همه مردم ایران عذرخواهی می‎کنم.»

او در حالی این پست را منتشر کرد که چندین روز از شکستش گذشته بود. تصور عمومی این است که مبارزه روز جمعه انجام شده و علی‌اکبری ساعتی بعد از شکست پست اینستاگرامی را منتشر کرده ولی واقعیت این است که مسابقه ضبط شده بود و او تا زمان پخش مسابقه‌ سکوت کرد. سازمان همه مسابقات روزهای گذشته را ضبط کرده و هیچ مسابقه‌ای مستقیم پخش نشده است. نتایج برخی از مسابقات MMA معمولا با اتهام شرط‌بندی روبه‌رو بوده، اگرچه همه می‌دانند اثبات شرط‌بندی کار ساده‌ای نیست.

روزنامه ایران ورزشی نیز در این زمینه نوشت: امیر علی اکبری بعد از مدت‌ها اولین مسابقه خود را در مسابقات هنرهای رزمی در وان چمپیونشیپ برگزار کرد و شکستی عجیب را متحمل شد. او در این مسابقه‌ها شکست باور نکردنی و عجیبی را متحمل شد که بعد از یک هفته خبر آن رسانه‌ای شد.

 امیر که مدت‌ها از میادین رسمی دور بود بعد از امضای قرارداد با لیگ وان‌چمپیونشیپ در قفس مبارزات حاضر شد و مقابل حریف کره‌ای شکست خورد. شکستی که شاید نشان از دوران رو به افول این ستاره نامی ورزش ایران داشته باشد. البته شکست امیر با حواشی زیادی روبه‌رو شد و باعث شد تا در ۴۸ ساعت گذشته حرف‌ و حدیث‌های زیادی به راه بیفتد. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا