مسابقات one

“یک دست راست به چهره او” – آرین سادیکوویچ پایانی دیدنی برای سلطنت رجین ارسل برنامه ریزی می کند

“یک دست راست به چهره او” – آرین سادیکوویچ پایانی دیدنی برای سلطنت رجین ارسل برنامه ریزی می کند

آرین سادیکوویچ از زمان امضای قرارداد با این سازمان در سال گذشته، مصمم است تا عنوان جهانی سبک وزن کیک بوکسینگ ONE را بدست آورد.

و جمعه آینده، 22 آوریل، پدیده آلمانی فرصت طلایی خود را در هنگام به چالش کشیدن پادشاه لشکر بدست خواهد آورد. رجیان ارسل در رویداد اصلی یک: ارسل در مقابل سادیکوویچ.

سادیکوویچ با تنها یک بار حضور در مسابقات قهرمانی، اعتراف می کند که ضربات عنوان جهانی او زودتر از حد انتظار انجام شد.

با این حال، او از دریافت این تماس هیجان زده بود و می‌خواهد هنگام معامله چرم با فوق ستاره هلندی-سورینامی در ورزشگاه سرپوشیده سنگاپور از شانس خود نهایت استفاده را ببرد.

این بازیکن 27 ساله به ONE Championship گفت:

“من کمی شگفت زده شدم. فکر کردم باید بجنگم نیکی هولزکن چون او در رده بندی شماره یک بود. بنابراین فکر کردم، “باشه، من با هولزکن مبارزه خواهم کرد، و اگر برنده شوم، یک شوت تایتل خواهم داشت.” اما اینطور نبود.

زمانی که به من گفتند در حال گرفتن یک شوت قهرمانی هستم، بسیار خوشحال شدم. من به آنها گفتم: “البته من این را می خواهم.” گرفتن این عنوان بهترین لحظه دوران حرفه ای من است. این بهترین لحظه زندگی من در مبارزه در این ورزش است.»

برکناری ارسل، که قبلاً سه بار از کمربند خود دفاع کرده و دارای 18 پیکار خیره کننده است، آسان نخواهد بود.

اما اگر سادیکوویچ بتواند عملکرد چشمگیر اولین بازی تبلیغاتی خود را تکرار کند، در فاصله نزدیکی از انجام ماموریت خود خواهد بود.

در یک: WINTER WARRIORS II در ماه دسامبر، “بازی به پایان رسید” در ساعت یک نمایشگر تقریباً بی نقص در مقابل رقیب سابق ONE سبک وزن کیک بوکسینگ عنوان جهانی و مدعی شماره ۲ مصطفی «دینامیت» هایدا.

نماینده Fightschool Hannover و Team CSK با ترکیب ها و ضربات به موقع به هایدا حمله کرد که در ادامه مسابقه سرعت او را کاهش داد.

و در دور سوم، دینام آلمان شروع به اختلاط زرادخانه خود کرد، حتی با دو زانو سوزان رانندگی کرد که “Dynamite” را مجبور کرد از درد به خود بیاورد. در پایان، هر سه قاضی به اتفاق آرا به او رأی قطعی دادند.

با اطمینان فراوان از آن پیروزی، سادیکوویچ مطمئن است که تهاجمی و توانایی فنی او می تواند پادشاه حاکم را سرنگون کند. و با یک جایزه معتبر برای گرفتن، او دوست دارد تاج را با یک پایان برجسته تصاحب کند.

او اضافه کرد:

مهارت‌های بوکس من بهتر است [than Eersel’s]. من سریعتر هستم، اما اجازه دهید در این مورد زیاد صحبت نکنیم. 22ام ببینیم بعضی از بچه ها زیاد حرف می زنند، زیاد حرف می زنند*** [before the fight]، و آنها می بازند. بنابراین ما در 22 ام خواهیم دید.

“مثل همیشه، من مبارزی هستم که برای KO می‌روم. رویایی که برای من تمام می شود این است که دست راست خوبی به صورتش بزنم و او را ناک اوت کنم. این رویای من است.»

آرین سادیکوویچ در سوپر فایت MMA یا قوانین ویژه باز است

آرین سادیکوویچ آرزو دارد که عنوان جهانی سبک وزن کیک بوکسینگ ONE را از Regian Eersel بگیرد و سپس با مشت آهنین بر این بخش حکومت کند.

اما حتی اگر او پادشاه جدید شود، مهاجم آلمانی بدش نمی‌آید که از کیک بوکسینگ انحراف سریعی بگیرد تا زرادخانه خود را در هنرهای رزمی ترکیبی آزمایش کند.

پس از تماشای برخورد حماسی با قوانین ترکیبی بین MMA عالی دمتریوس جانسون و ستاره موی تای رودتانگ جیتموانگنون در ONE X ماه گذشته، سادیکوویچ به این گروه پیوست گروه کر از ورزشکاران چه کسی ابراز علاقه کرد در یک مسابقه مشابه

او پیشنهاد داد:

من واقعاً می خواهم از آن دفاع کنم [lightweight kickboxing] کمربند برای مدت طولانی – نه فقط آن را برنده شوید. من واقعاً می خواهم دفاع کنم [the World Title] تا جایی که ممکن است برای خودم نامی بسازم. بعداً می‌خواهم به MMA روی بیاورم.»

«آخرین بار می‌دانی [ONE] قوانین خاصی ساخته اند؟ رودتانگ در مقابل “موش توانا”؟ شاید همچین چیزی برای اولین مبارزه ام ام ای. شاید مخالف [Eddie] آلوارز. من فکر می کنم این یک تطابق واقعا خوب خواهد بود. فکر می‌کنم این مبارزه واقعاً خوبی خواهد بود.»

علیرغم برنامه‌هایش برای آینده، این متخصص اعتصابی به صراحت اعلام کرد که به دنبال Eersel نیست.

«Game Over» می‌داند که برای به دست آوردن برد طولانی «The Immortal» یک عملکرد باورنکردنی لازم است، و همانطور که از نام مستعار او پیداست، او معتقد است که او مردی است که به سلطنت برتر حریف خود پایان می‌دهد.

سادیکوویچ افزود:

البته، من روی عنوان قهرمانی جهان متمرکز هستم. من برای شوخی نمی آیم آنجا. این برنامه است.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا