مسابقات ufc

Fury، Ngannou علاقه خود را به سوپرفایت در کنار هم تایید می کنند

تایسون فیوری و فرانسیس نگانو در کنار هم در مورد سوپرفایت صحبت می‌کنند: «ما می‌خواهیم بفهمیم بدترین مادر چه کسی است».

تایسون فیوری و فرانسیس نگانو نسبت به یک مبارزه متقابل احتمالی خوشبین هستند.

نگانو، قهرمان فعلی سنگین وزن UFC، شنبه وارد رینگ شد تا با فیوری درباره درگیری احتمالی بین دو ستاره ورزش رزمی صحبت کند. این گفتگو لحظاتی بعد انجام شد فیوری از عنوان سنگین وزن خود در WBC دفاع کرد با ناک اوت وحشیانه راند ششم دیلیان وایت در مقابل دیدگان بیش از 94000 تماشاگر در ورزشگاه ومبلی لندن.

صحبت کردن با ESPN، هم نگانو و هم فیوری علاقه خود را به مبارزه با یکدیگر نشان دادند و هر دو مطمئن بودند که این اتفاق خواهد افتاد.

نگانو با فیوری در کنار او گفت: «ما می‌خواهیم بفهمیم که بدترین مادرر روی این سیاره کیست. من چند ماه فرصت دارم و دوباره روی پاهایم خواهم بود.

نگانو است دوران نقاهت پس از جراحی زانو، که او پس از او تحت دفاع موفق از عنوان قهرمانی مقابل سیریل گان در UFC 270 در ژانویه. مبارزه با گان آخرین مسابقه او در قرارداد UFC بود.

نگانو در رابطه با مجموعه قوانین مبارزه احتمالی با فیوری افزود: “می دانید که این یک مبارزه ترکیبی با انواع قوانین مختلف خواهد بود.” “دستکش های MMA در رینگ، به نوعی مخلوط شده اند، کمی متفاوت.”

فیوری، که همچنین برای ماه‌ها به نبرد با نگانو ابراز علاقه کرده است، قول می‌دهد که این مبارزه یک رویداد بزرگ خواهد بود.

فیوری گفت: “این یک مبارزه بسیار ویژه خواهد بود که هرگز در تاریخ ورزش ما دیده نشده است.” ما در مورد دو مرد سبک 140 پوندی صحبت نمی کنیم. من 270 سال دارم و او 270 پوند وزن دارد، بنابراین وقتی این اتفاق بیفتد یک مبارزه انفجاری خواهد بود.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا