مسابقات ufc

“Hell of a barnstorm” در انتظار فیوری، وایت در حال درگیری است

در حالی که تایسون فیوری و دیلیان وایت در حال تلاش برای درگیری در خاک خود هستند، “یک طوفان جهنمی” در انتظار است.

(این داستان در ابتدا در معتاد بوکس، بخشی از شبکه USA TODAY.)

آخرین کنفرانس خبری قبل تایسون فیوری از عنوان سنگین وزن خود در برابر دیلیان وایت روز شنبه قبل از 90000 نفر در استادیوم ومبلی در لندن هیچ جنجالی نداشت، فقط احترام متقابل و وعده های یک درگیری به یاد ماندنی را به نمایش گذاشت.

فیوری (31-0-1، 22 KO) دومین دفاع از عنوانی را انجام خواهد داد که توسط او به دست آورده است. توقف دیونتی وایلدر در هفت دور در فوریه 2020. او دوباره وایلدر را ناک اوت کرد در سومین دیدار خود در اکتبر گذشته.

“The Gypsy King” برای اولین بار از زمانی که فرانچسکو پیانتا را در آگوست 2018 برتری داد، در کشور خود می جنگد.

فیوری روز چهارشنبه گفت: “ما یک آمادگی عالی داشتیم.” هرگز از من شکایتی وجود ندارد. ما همیشه کاری را که می توانیم در اردوهای تمرینی انجام می دهیم و بهترین کاری را که می توانیم در شب انجام می دهیم. مطمئنم که دیلیان وایت کمپ تمرینی خوبی هم داشته است. او مرد مبارز خوبی است.

“هواداران واقعا در انتظار لذت هستند. من دیلیان را می شناسم. من شخصا او را می شناسم و او هم مرا می شناسد. و ما در شب مبارزه به راک اند رول می رویم. ما آماده‌ایم که همه‌مان را به یک طوفان جهنمی تبدیل کنیم.»

وایت (28-2، 19 KO) رقیب اجباری عنوان فیوری پس از او است. الکساندر پووتکین را متوقف کرد در چهار دور در اسفندماه سال گذشته، انتقام یک از دست دادن تکان دهنده KO به روسیه هفت ماه قبل.

او برای دومین بار برای قهرمانی جهان می جنگد. آنتونی جاشوا قهرمان آن زمان در سال 2015 او را در هفت راند متوقف کرد.

فیوری گفت: “دیلیان وایت مبارز خوبی است.” او مردی خوب، قوی و محکم است. او بزرگ است. او قوی است. او سخت است. او بازی است. او قدرت خوبی دارد او مردان زیادی را ناک اوت کرده است. او همچنین حرفه یادگیری خوبی داشته است. او تجربه زیادی در بازی مبارزه دارد. او قطعا مردی است که نیاز به احترام زیادی دارد.

و به همین دلیل است که من تمام این اردوی آموزشی را که داشته ایم برگزار کرده ام. من هر کاری که بتوانم انجام دهم تا برای این کار تمرین کنم، داشته ام. من هیچ سنگی را بر روی آن نگذاشته ام. من همانقدر برای دیلیان تمرین کرده ام که برای وایلدر یا [Wladimir] کلیچکو.”

تایسون فیوری، دارنده عنوان سنگین وزن WBC، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مبارزه در استادیوم ومبلی لندن، در 20 آوریل 2022 شرکت می کند. (عکس از آدریان دنیس، گتی ایماژ)

وایت از دومین ضربه قهرمانی خود لذت می برد، به ویژه به این دلیل که در زادگاهش انجام خواهد شد.

وایت که رویدادهای تبلیغاتی قبلی را از دست داده بود، گفت: “برای من مبارزه در کشورم مهم است، و به ویژه به این دلیل که برای عنوان قهرمانی جهان در ومبلی است.” “این خیلی دور از جایی که من از آنجا هستم نیست. یعنی همه چیز این عظیم است. لحظه ای است که منتظرش بودم. این یک دعوای بزرگ است. همانطور که تایسون گفت، ما انتظار نداشتیم اینجا باشیم. اما من اینجا هستم، اما بارها و بارها ریسک کرده ام.

من در طول راه چند لغزش داشتم، اما اینجا هستم و آماده رفتن هستم. از من هیچ گاو نر نمی شنوید. من آماده رفتنم.”

او ادامه داد: «این یکی از آن مبارزاتی است که من روی سازگاری آن کار کرده‌ام. من باید سازگار شوم، تصمیمات هوشمندانه بگیرم، چه زمانی باید انجام دهم و چگونه باید آن را انجام دهم، و چگونه باید به کاری که انجام می دهم نزدیک شوم. پس همین است. اینجا هیچ استراتژی وجود ندارد خودشه. من فقط باید به آنجا بروم و کارم را انجام دهم.”

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا