مسابقات ufc

UFC FN 205: پیش بینی Lemos در مقابل Andrade، بقیه کارت اصلی

UFC Fight Night 205: انتخاب‌ها و پیش‌بینی‌های سریع

دن تام، تحلیلگر MMA Junkie، مسابقات برتر UFC را تجزیه و تحلیل می کند. امروز ما به کارت اصلی نگاه می کنیم UFC Fight Night 205.

UFC Fight Night 205 شنبه در UFC Apex در لاس وگاس برگزار می شود. کارت اصلی در ESPN+ پخش می شود.

نتایج آخرین رویداد: 4-2

انتخاب های کلی برای کارت های اصلی UFC در سال 2022: 35-13

به انتخاب‌ها و پیش‌بینی‌های سریع MMAJunkie خوش آمدید، جایی که من اطلاعات مختصری در روز مبارزه برای کارت‌های اصلی UFC ارائه خواهم کرد.

با در نظر گرفتن این موضوع، امیدوارم این نوشته‌ها کوتاه یا نادیده گرفته نشوند، زیرا هدف من در اینجا ارائه انتخاب‌ها و تحلیل‌های سریع در قالبی قابل هضم است. همه شانس های ذکر شده توسط ارائه شده است کتاب ورزشی تیپیکو.

اگر تحلیل دقیق تری از من می خواهید، پس با خیال راحت برنامه هفتگی من را بررسی کنید. پادکست Protect Ya’ Neck.

بنابراین بدون هیچ مقدمه ای…

مسابقه: چارلز جوردن (-114) مقابل لاندو واناتا (-110)

خلاصه: خدمت به عنوان بازکننده کلاسیک دوران جو سیلوا برای کارت اصلی، یک جنگ بالقوه وزن پر بین است. چارلز جوردن و لاندو واناتا.

علیرغم اینکه مسیر روشنی برای واناتا برای پیروزی در این مبارزه در زمین وجود دارد، مطمئن نیستم که بتوانم به این آمریکایی شیک پوش اعتماد کنم تا از مزایای کشتی خود استفاده کند بدون اینکه درگیر نزاع شود. Vannata همچنین در گذشته با جنگنده های Southpaw و Switch-Stance مبارزه کرده است، زیرا من گمان می کنم که حملات جابجایی Jourdain و مقابله با تیزهوشی برای کنار زدن راندهای وحشی کافی باشد.

من رسما Jourdain را برای برنده شدن با تصمیم انتخاب خواهم کرد، اما اگر واناتا سعی کند این آخر هفته هوشمندانه مبارزه کند و کشتی بگیرد، تعجب نکنید.

مسابقه: الکساندر رومانوف (2500-) مقابل چیس شرمن (900+)

خلاصه: در تلاشی اختصاصی برای تحمیل مبارزات سنگین وزن به کارت های اصلی UFC، به نظر می رسد، الکساندر رومانوف با جایگزینی کوتاه مدت ملاقات می کند، چیس شرمن.

در دفاع UFC، رومانوف احتمالاً مبارز مهمی است که هم با توجه به مجموعه مهارت هایش و هم با توجه به استعداد عمومی که در شمال 205 پوند قرار دارد، به نمایش گذاشته می شود. با این اوصاف، من مطمئن نیستم که شرمن می‌تواند در سومین تور وظیفه‌اش در هشت ضلعی چه کاری انجام دهد (همانطور که او قبلاً در طول دوره دوم خود شوکه شده بود).

امیدواریم که شرمن بتواند از انتقادات بزرگ و ارسال های شرم آور جلوگیری کند، اما من گمان می کنم که یک روسری خوب در آینده آمریکایی ها باشد.

مسابقه: میسی باربر (-190) مقابل مونتانا د لا روزا (+145)

خلاصه: با وجود میسی باربر به وضوح از میراندا ماوریک در آخرین بازی خود شکست می‌دهد، او فرصت کافی برای ایجاد انگیزه برای خود در این شنبه در دیدارش خواهد داشت. مونتانا د لا روزا.

اگرچه د لا روزا در همه جا از نظر فنی مبارزی ماهرتر است، اما به طور سنتی در مقابل ورزشکاران برتر با مشکل مواجه می شود. متأسفانه برای د لا روزا، ورزش‌کاری و اقدامات انفجاری بزرگ (صرف نظر از اینکه مؤثر باشند یا نه) به نظر می‌رسد موضوعی غالب برای تعیین نتیجه دعواهای زنان باشد.

به همین دلیل، من با اکراه با باربر کنار می‌روم تا یک بار دیگر راه او را از میان برخی نقاط چالش‌برانگیز و شروع‌های آهسته در مسیر پیروزی در کارت‌های امتیازی طی کنم.

مسابقه: کلی گویدا (112-) مقابل کلودیو پوئلز (112-)

خلاصه: رویداد اصلی مشترک در لاس وگاس شامل یک جفت سبک وزن سرگرم کننده خواهد بود کلی گیدا و کلودیو پوئلز.

حتی اگر گسترش شرط‌بندی یک تقاطع بالقوه را در حرفه‌ها نشان می‌دهد، من فکر می‌کنم که Guida می‌تواند یک درس کلاسیک دیگر از دامپزشکی ارائه دهد. گویدا ممکن است در 40 سالگی مرغ بهاری نباشد، اما سبک آسیاب کردن او بسیار زیباتر از آن چیزی که به نظر می رسد پیر می شود.

مهمتر از آن، من کوچکترین به سبک یا سقف از هم گسیخته پوئل فروخته نشده ام، زیرا معتقدم حساسیت های فرصت طلبانه او به دیوار سختی برخورد کرده است.

مسابقه: آماندا لموس (+175) در مقابل جسیکا آندراد (-230)

خلاصه: همانطور که در من گفته شد تجزیه عمیق، رویداد اصلی در ESPN+ شامل آتش بازی های احتمالی در بخش وزن کاه است.

جسیکا آندراد قطعا مورد علاقه سزاوار است، اما تیزهوشی مقابله با آماندا لموس او را زودتر تبدیل به یک شرور زنده خواهد کرد. با این اوصاف، من گمان می‌کنم که تمایل لموس به پشتیبان‌گیری از حصار می‌تواند حکم اعدام سبکی علیه مبارزی مانند آندراد باشد - به‌ویژه در داخل قفس کوچک در The Apex.

انتخاب رسمی این است که ملکه وزن کاه سابق از چند ترس در مسیر رسیدن به دور سوم جان سالم به در ببرد.

Gannett ممکن است از Tipico برای ارجاع مخاطبان به خدمات شرط بندی درآمد کسب کند. تیپیکو هیچ تأثیری بر این درآمدها ندارد و به هیچ وجه وابسته یا مرتبط با اتاق های خبر یا پوشش خبری نیست. برای اطلاع از شرایط و ضوابط به Tipico.com مراجعه کنید. فقط 21+ مشکل قمار؟ با 1-800-GAMBLER (NJ)، 1-800-522-4700 (CO) تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا