MMAاخبار رزمی خارجیمسابقات one

Win A Chance to Train With The Lees in Hawaii

فرصتی برای تمرین با لیز در هاوایی به دست آورید

طرفداران این شانس را دارند که در سفری به هاوایی برنده شوند و MMA را با سه خانواده معروف ONE Championship Lees تمرین و آموزش دهند.

ONE Championship فرصتی برای تمرین با قهرمان وزن اتمی زنان، آنجلا لی، قهرمان سابق سبک وزن کریستین لی، و خواهر کوچکتر آن دو، ویکتوریا لی، ارائه می دهد.

آنجلا لی یک سوپراستار در تبلیغات است. 8 مورد از 11 برد حرفه ای او با تسلیم شرورانه است. او در وزن اتمی شکست نخورده است و دو عنوان بخش را در این ترفیع به دست آورده است.

آنجلا لی
آنجلا لی، عکس اعتبار: ONE Championship

در سال 2016، “Unstoppable” پس از شکست می یاماگوچی برای کمربند خالی وزن اتمی دو سال بعد، جوانترین قهرمان شد، آنها دوباره در قفس برای قهرمانی وزن مگس ملاقات کردند و لی این عنوان را از او سلب کرد.

او پس از قهرمانی خود در وزن مگس دو باخت متحمل شد. اما همچنان در وزن اتمی، با 4 دفاع از عنوان، شکست، تسلط دارد دو حریف آخر او با چوک برهنه عقب.

برادر کوچکتر کریستین لی پیشرفت های باورنکردنی در ONE داشته است.

کریستین لی
کریستین لی، عکس اعتبار: ONE Championship

در سال 2019، او شینیا آئوکی، یکی از برجسته‌ترین مبارزان ژاپنی را برای به دست آوردن تاج و تخت سبک وزن بیرون آورد. آن پیروزی یک لحظه تاریخی را رقم زد، زیرا آنجلا و کریستین اولین قهرمان دو نفره خواهر و برادر شدند.

«جنگجو» آخرین بار در سال 2021 مبارزه کرد، جایی که کمربند خود را به Rae Yoon Ok از دست داد.

ویکتوریا لی تنها 17 سال سن دارد، “اعجوبه” یک پدیده در ONE است.

ویکتوریا لی
ویکتوریا لی، اعتبار عکس: DUX CARVAJAL

او درست مانند خواهر بزرگترش در وزن اتمی مبارزه می کند و به شیوه ای غالب برنده می شود. هر سه مبارزه حرفه ای او قبل از راند سوم به پایان رسید.

ویکتوریا در حرفه آماتوری خود نیز شکست ناپذیر است. در سال 2019 او قهرمان جهانی نوجوانان IMMAF شد و دو بار قهرمان پانکراسیون نوجوانان جهان شد.

برای شانس برنده شدن، وارد شوید اینجا. ارسال تا 22 آوریل باز است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا